Project Wiki (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Category
lt: Kategorija

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: No category
lt: Nėra kategorijos
