Project Wiki (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Category
nl: Categorie

en: View
nl: Weergeven

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: No category
nl: Geen categori

en: Creation Date
nl: Aanmaakdatum
