Project Wiki (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Category
sq: Kategoria

en: View
sq: Shfaq

en: Authored on
sq: Krijuar më
