Project Wiki (1.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
