Project Wiki (1.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Authored on
bs: Napisano

en: Default order
bs: Defaultni raspored
