Project Wiki (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Category
eo: Kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo
