Project Wiki (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Category
is: Flokkur

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Default order
is: Sjálfgefin röð
