Project Wiki (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Category
te: వర్గం

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు
