Project Wiki (1.0.0-beta5) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Category
ja: カテゴリー

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Default order
ja: デフォルトの並び順

en: No category
ja: カテゴリー無し

en: Sort by:
ja: 以下で並べ替え:

en: Creation Date
ja: 作成日
