Project Wiki (1.0.0-beta6) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Category
bg: Категория

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Authored on
bg: Написано на

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: No category
bg: Няма категория
