Project Wiki (1.0.0-beta6) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی
