Project Wiki (1.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Authored on
sv: Författad

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: No category
sv: Ingen kategori

en: Creation Date
sv: Skapat (datum)
