Project Wiki (1.0.0-beta7) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي
