Project Wiki (1.0.0-beta7) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Category
bn: বিভাগ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
