Project Wiki (1.0.0-beta7) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Category
es: Categoría

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Default order
es: Orden predefinido

en: No category
es: Sin categoría

en: Creation Date
es: Fecha de creación
