Project Wiki (1.0.0-beta7) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: Authored on
ka: დაიწერა
