Project Wiki (1.0.0-beta7) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Category
kk: Категория

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Default order
kk: Әдепкі рет
