Project Wiki (1.0.0-beta7) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند
