Project Wiki (1.0.0-beta7) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Category
ta: பிரிவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை
