Project Wiki (1.0.0-beta8) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel
