Project Wiki (1.0.0-beta8) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Default order
eu: Orden lehenetsia
