Project Wiki (1.0.0-beta8) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Default order
gu: મૂળભૂત ક્રમ
