Project Wiki (1.0.0-beta8) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Creation Date
pl: Data utworzenia
