Project Wiki (1.0.0-beta8) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Category
uk: Категорія

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Authored on
uk: Створено

en: Last Changed
uk: Остання зміна

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: Sort by:
uk: Впорядкувати за:

en: Last Modified
uk: Час останньої зміни

en: Add entity
uk: Додати сутність
