Project Wiki (1.0.0-beta8) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Last Changed
vi: Thay đổi cuối

en: Default order
vi: Thứ tự mặc định
