Project Wiki (1.0.0-beta9) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Authored on
be: Дата:

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні
