Project Wiki (1.0.0-beta9) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
