Project Wiki (1.0.0-beta9) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet
