Project Wiki (1.0.0-beta9) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Sort by:
ug: : سورتلاش
