projects (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (82 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Issue
lt: Leidinys

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Created
lt: Sukurta

en: Exclude
lt: Išskirti

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: User login
lt: Nariams

en: Class
lt: Klasė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Dates
lt: Datos

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras
