projects (8.x-2.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
