projects (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (62 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Image
az: Şəkil

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Picture
az: Şəkil

en: Created
az: Yaradıldı

en: Exclude
az: Xaricdir

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Medium
az: Orta

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: User login
az: Loqin

en: Sort by
az: Sırala

en: Transition
az: Keçid

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: No name
az: Ad yoxdur

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Dates
az: Tarixlər

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
