projects (8.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (35 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Exclude
gu: બાકાત

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Other
gu: અન્ય

en: Task
gu: કાર્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Tasks
gu: કાર્યો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Dates
gu: તારીખો

en: There is no @entity_type yet. @add_link
gu: કોઈ @entity_type હજુ સુધી નથી. @add_link
