projects (8.x-2.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (44 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Article
ht: Atik

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Picture
ht: Foto

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Administrator
ht: Administratè

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ht: Mete yon lis bagy ki separe ak vigil, Pa egzanp: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
