projects (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (104 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Article
hu: Cikk

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Priority
hu: Fontosság

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Project type
hu: Projekttípus

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Image
hu: Kép

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Issues
hu: Feladatok

en: Issue
hu: Feladat

en: Picture
hu: Kép

en: Created
hu: Létrehozva

en: Exclude
hu: Kizárás

en: All
hu: Mind

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Medium
hu: Közepes

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Item count
hu: Elemszám

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Class
hu: Osztály

en: Task
hu: Feladat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Transition
hu: Átmenet

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Add project
hu: Projekt hozzáadása

en: Changed
hu: Módosítva

en: Document
hu: Dokumentum

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: @type: updated %title.
hu: @type: %title frissítve lett.

en: Organization
hu: Szervezet

en: No name
hu: Nincs név

en: Progress status
hu: Haladás állapota

en: Create @name
hu: @name beküldése

en: Dates
hu: Dátumok

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Resource
hu: Erőforrás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hu: %invalid érvénytelen programok által használt név.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Wide
hu: Széles

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: -- Any --
hu: -- Akármi --

en: Combine fields filter
hu: Mezők szűrőinek összekapcsolása

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: There is no @entity_type yet. @add_link
hu: Nincs még @entity_type. @add_link
