Projects Browser (1.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Browse projects
et: Sirvi projekte

en: All
et: Kõik

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Browse
et: Sirvi

en: Browser
et: Brauser

en: Installed
et: Paigaldatud
