Projects Browser (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: All
bo: ཡོངས

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
