Projects Browser (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: All
da: Alle

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Browse
da: Gennemse

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: Installed
da: Installeret

en: Recommended
da: Anbefalet
