Projects Browser (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: All
gl: Todo

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Browse
gl: Explorar

en: Browser
gl: Navegador

en: Installed
gl: Instalado
