Projects Browser (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Browse projects
id: Telusuri proyek

en: All
id: Semua

en: Order
id: Urutan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Browser
id: Peramban

en: No results found.
id: Tidak ada hasil

en: Installed
id: Terinstal
