Projects Browser (1.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Browse projects
ru: Обзор проектов

en: All
ru: Все

en: Order
ru: Порядок

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Browse
ru: Обзор

en: Browser
ru: Браузер

en: Installed
ru: Установлено

en: Recommended
ru: Рекомендовано
