Projects Stats (2.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: n/a
is: á ekki við

en: Table
is: Tafla

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Display type
is: Birta tegund
