Projects Stats (2.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: 5 days
mr: ५ दिवस

en: 10 days
mr: १० दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
