Projects Stats (2.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: n/a
oc: n/d

en: 5 days
oc: 5 jorns

en: 10 days
oc: 10 jorns

en: Table
oc: Tablèu

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge
