Projects Stats (2.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Sort by
am: ደርድር
