Projects Stats (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Table
jv: Tabel

en: Web services
jv: Layanan web
