Projects Stats (2.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
