Projects Stats (2.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Table
nl: Tabel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: No sort
nl: Geen sortering

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: Web services
nl: Webservices

en: Display type
nl: Weergavetype
