Projects Stats (2.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: n/a
sk: nie je

en: Table
sk: Tabuľka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Web services
sk: Webové služby

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
