Projects Stats (8.x-1.08) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: List
hr: Popis

en: Name
hr: Naziv

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Table
hr: Tablica

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Web services
hr: Mrežni servisi
